Led Ziarovky

LED osvetlenie proti fluorescenčné trubice - Jednoduchá otázka zdravia a úspory energie

LED osvetlenie je skutočne technológia novej generácie, ktorá prináša nielen výhody pre domácich LED osvetľovacích systémov, ale aj pre podniky, s produktmi LED Downlighting a LED Tubes, ktoré môžu nahradiť zastarané, bzučiakové žiarivkové osvetlenie. LED osvetlenie ponúka také výhody ako vyššia energetická účinnosť ako CFL a fluorescencie, nižšia spotreba energie, nižšie náklady na údržbu, dlhšiu životnosť (50 000 hodín v porovnaní s menej ako 10 000), trvanlivosť a jasnejší svetelný výkon ako konvenčné žiarivkové osvetlenie. LED osvetlenie pomaly vyplňuje trh s domácim osvetlením a obchodným osvetlením na trhu s takými inovatívnymi produktmi ako LED T5 a LED T8 Tubes, flexibilné led ziarovky a LED Down Lighting.

Žiarivkové osvetlenie obsahuje toxické materiály, ako je ortuť, ktorá je škodlivá pre životné prostredie a ľudské telo. Vedeli ste, že ak zhasnete alebo rozbijete žiarivku, musíte z miestnosti opustiť 4 hodiny kvôli toxickým materiálom plávajúcim vo vzduchu, ktoré by mohlo spôsobiť poškodenie dýchania alebo dlhodobo astma pre pracovníkov, ktorí sa musia venovať tieto príslušenstvo denne. Pre pracovníkov a pracovníkov, ktorí nahrádzajú žiarivky v práci, ako napríklad elektrikári, sú najviac ohromené LED kontrolnými trubicami, pretože nielenže sú ľahšie inštalovateľné, nevyžadujú žiadny balast, ale sú bezstarostné, pretože môžu trvať viac ako 10 rokov, 24 hodín denne a neobsahujú žiadne toxické materiály, ako napríklad ortuťový prach, ktorý fluorescencie robia. Pre rýchlu inštaláciu je možné umiestniť a inštalovať osvetlenie LED trubice priamo do existujúcich zásuviek s veľkosťou T5 a T8, stačí odstrániť predradník, zapojiť LED žiarovky a skončiť! Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, diódy LED sa v dnešnej dobe veľmi jednoducho inštalujú a väčšina produktov LED je teraz "plug-and-play", pričom ponúka stále hladký vzhľad s neporovnateľnou úsporou energie.

Hoci žiarivkové osvetlenie je energeticky úspornejšie ako žiarovky, stále je to energetické plytvanie, ktoré je v porovnaní s osvetlením LED. Pre podniky, ktoré majú veľký účet za elektrickú energiu, prepnutie na LED diódy môže znížiť náklady na energiu na polovicu, zatiaľ čo stále zachováte všetok jas a žiadne žiarivé blikanie! Dokonca aj s najmodernejšími najmodernejšími svetelnými zdrojmi (CFL), fluorescenčné osvetlenie predstavuje vysoké percento existujúceho osvetlenia na celom svete, prechod z fluorescenčného osvetlenia na osvetlenie LED môže výrazne znížiť spotrebu energie a emisie skleníkových plynov. Teraz urobme podrobnú analýzu na porovnanie LED a žiarivkového osvetlenia a nie je pochýb o tom, že LED osvetľuje žiarivkové osvetlenie.

Po prvé, LED osvetlenie je energeticky úspornejšie ako žiarivkové osvetlenie kvôli vysokej účinnosti LED. LED diódy pre vnútorné osvetlenie už porušili záznam o účinnosti 100 lúmenov na watt, zatiaľ čo fluorescenčné osvetlenie má účinnosť okolo 60 lumenov na watt. LED má výkonový faktor 0,9, čo znamená, že väčšina výkonu sa mení na svetlo, ale keď funguje fluorescenčné osvetlenie, obrovské množstvo energie sa premení na teplo, ktoré bude nakoniec rozptýlené. LED osvetlenie spotrebuje len 30% energie ako žiarivkové osvetlenie, ktoré dodáva rovnaký svetelný výkon.

Po druhé, flexibilné LED osvetlenie má oveľa dlhšiu životnosť ako žiarivkové osvetlenie, pretože osvetlenie LED je osvetlenie v pevnom stave, ktoré je stabilnejšie a spoľahlivejšie. LED diódy môžu trvať viac ako 50 000 hodín, čo znamená 17 rokov pri bežnom používaní. Zatiaľ čo žiarivkové osvetlenie má životnosť okolo 5000 hodín, znamená to, že ich musíte nahradiť tak často. Použitie LED osvetlenia môže výrazne šetriť vaše náklady, ktoré sa používajú na nákup nových žiaroviek a platia za prácu.

Navyše, kvalita svetla osvetlenia LED je oveľa lepšia ako svetelné osvetlenie. Žiarivkové osvetlenie vždy bliká pri spustení, zatiaľ čo osvetlenie LED sa rýchlo spustí bez blikania. Všetci vieme a každý deň sme videli alebo žili s blikajúcimi žiarivkami. V skutočnosti sa ukázalo, že spôsobujú bolesti hlavy kvôli vlnovej dĺžke mikropulzov, ktoré vyžarujú. Použitie LED diód môže znížiť namáhanie na pracovisku, bolesti hlavy a zvýšiť efektivitu s pracovníkmi s najvyšším výkonom, s výnimkou migrény z CFL!

Pri dlhšom počte hodín denne môže žiarivkové osvetlenie mať niektoré horúce miesta v dôsledku tepla, ktoré generuje, čo sa nedeje pri osvetlení LED. Tieto horúce miesta spôsobujú, že zvyšok svetla stmavne a rýchlo vyúsťuje do mŕtvej CFL rúrky, čo je dôvod, prečo sa v závislosti od veľkosti zásuvky prepína na LED T8 tuby alebo tuby T5. Fluorescenčné osvetlenie / kryty CFL môžu spôsobiť poškodenie očí, ale LED osvetlenie nie je výsledkom jeho rovnomerného a jedinečného vyváženého svetelného výkonu a nezasvieti ani nevypája nízke bzučanie ako skoršia fluorescenčná technológia. Flexibilné LED osvetlenie, domáce LED diódy a svetelné zdroje / LED trubice sú dnes ekologickejšie ako kedykoľvek predtým, pričom biely žiarivky osadzujú až o 500% - Preklad: Úspora nákladov na energiu pre domáce a kancelárske svietidlá. A samozrejme, fluorescenčné osvetlenie obsahuje toxické materiály ako ortuť, ktoré môžu spôsobiť znečistenie ovzdušia, keď sú rozbité a keď sú vyhodené a môžu spôsobiť trvalé poškodenie pľúc a hrdla / pokožky, ak je kontakt častý, alebo denne zubarske kresla stomatologia. Naproti tomu LED osvetlenie je osvetlenie v pevnom stave, ktoré neobsahuje žiadne vlákna, ktoré by sa mohli zlomiť (ako žiarovky) alebo nebezpečné materiály ako sú CFL. Niekto môže povedať, že predbežné náklady na osvetlenie LED sú príliš vysoké, pretože technológia používaná na dosiahnutie takéhoto vysokého počtu lúmenov na watt (účinnosť) je pravda. Napriek tomu premýšľajte o dlhodobej úspore energie a o úsporách, ktoré vám prinesie to, že nebudete musieť vymeniť svetlá, a to až 5 alebo 10 krát dlhšie, v závislosti od toho, či bolo nahradené svetlo žiarivé alebo žiarivkové. Či tak alebo onak, tým viac energie s vysokou energiou halogén, žiarovky alebo žiarivky, ktoré nahradíte, tým viac peňazí ušetríte každý mesiac. Niektoré mestá a štáty majú dokonca aj daňový úľavný / vládny program, ktorý vám vypláca / uhradí žiarovky LED s úsporou energie. Skontrolujte ohnostroje si svoje miestne mesto, polovica účtovníctva by mohla byť na nich kvôli nedávnym energetickým dotáciám a programom nastavenie prezidenta Obamu začiatkom roka 2010. Počas celej životnosti svietidiel LED / žiarovky alebo žiarovky budú ušetrené peniaze pomocou LED osvetlenia obrovský? Prečo to je? Pri faktoringu skutočnej ceny osvetlenia musíte zahrnúť všetky tri premenné: náklady na údržbu, náklady na údržbu a údržbu, aby ste bežne vymenili svoje svetlá .. to je samozrejme, ak nepoužívate LED diódy!

Podľa môjho názoru bude osvetlenie LED nahradiť žiarivkové osvetlenie, pretože spĺňa požiadavky trvalo udržateľného rozvoja, žiarovky, vďaka úsporám a trvanlivosti a halogénovým osvetleniam v dôsledku tepla, bezpečnostného faktora a samozrejme aj spotreby energie! Nahraďte svoje peniaze hladné svetlá v domácnosti, kancelárii, hoteli, kasíne, škole, koleji, alebo dokonca aj vaše RV, aby ste ušetrili energiu batérie! Choďte zelene a naozaj budete mať ekologické osvetlenie LED a nezabudnite správne zlikvidovať svetlá CFL v zapečatenom vrecku na odpadky (alebo v dvoch, alebo na zdraví vašich odpadkov).